модульная лестница каркас
Від 0

Вибір матеріалу для основи сходів

Різні конструкції між поверхами – це невід’ємний елемент кожної багаторівневої будови, що вимагає грамотного та найуважнішого розгляду та вибору. Вибір матеріалу, з якого будуть проводитися щаблі є одним із найважливіших моментів у цьому питанні.

Матеріалів для виробництва такої конструкції, як сходи для дому, може бути багато, але найчастіше використовуються ті, що відповідають основним вимогам: надійність, міцність, зручність в експлуатації та довговічність.

Дерево

Класичними породами дерева, з яких роблять сходинки, вважаються дуб, сосна, ясен, бук вільха. Якщо говорити про екзотичні породи деревини, то коштуватимуть вони дорожче, але й внесуть свій особливий шик в інтер’єр.

Метал

Якщо сходи виготовлені з металу, оптимальним варіантом стане нержавіюча сталь. У разі вибору вуглецевої сталі виникає питання про її ретельну обробку антикорозійними складами, подальшу ґрунтовку та фарбування. Нерідко така сталь оцинковується або нікелюється, що надає їй подібність із хромовими виробами або ж із нержавійкою. Така конструкція матиме досить високу вартість. Тому найчастіше використовуються залізні елементи.

Бетон

З усіх матеріалів бетон здатний дати фору всім конкурентам, у тому числі дереву та металу. Основними перевагами бетонних конструкцій є:

– можливість втілити в життя практично будь-яке дизайнерське рішення,

– Міцності та довговічність. За експлуатаційними показниками у бетону найкращі показники. За правильних умов експлуатації такі сходи прослужать століття.